Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dětkovice | PV | 17,54 | 17,11 | 17,54 | 2021/07/03 | Cholešnice |
2. | Dětkovice | PV | 17,90 | 17,53 | 17,90 | 2022/07/09 | |
3. | Dětkovice | PV | 17,90 | 17,53 | 17,90 | 2022/07/09 | |
4. | Břevenec | OL | 20,07 | 18,13 | 20,07 | 2023/05/28 | |
5. | Libina | SU | 19,16 | 20,13 | 20,13 | 2020/06/28 | |
6. | Bílovice | PV | 20,21 | 17,05 | 20,21 | 2022/07/16 | |
7. | Otinoves | PV | 20,70 | 18,41 | 20,70 | 2022/08/06 | |
8. | Čelechovice na Hané | PV | 21,16 | 17,92 | 21,16 | 2022/06/11 | |
9. | Bezděčí u Trnávky | SY | 21,72 | 21,50 | 21,72 | 2023/05/07 | |
10. | Olešnice | OL | 23,00 | 17,22 | 23,00 | 2021/07/17 | Cholešnice |
11. | Dolní Libina | SU | 18,28 | 23,31 | 23,31 | 2021/06/26 | Cholešnice |
12. | Šumvald | OL | 29,96 | 28,56 | 29,96 | 2021/07/24 | Cholešnice |
13. | Dolní Libina | SU | NP | NP | NP | 2022/06/26 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/08/26 | Pěnčín | VCPV | 18,21 | 6 | 5 | ||
2023/08/19 | Rozstání | VCPV | 18,44 | 8 | 3 | ||
2023/09/16 | Třeština (SU) | ONL | 18,44 | 5 | 11 | ||
2023/09/16 | Soběsuky | VCPV | 18,45 | 7 | 4 | ||
2023/05/13 | Vrchoslavice | VCPV | 18,56 | 5 | 6 | ||
2023/08/26 | Haňovice | ONL | 19,10 | 6 | 10 | ||
2023/08/12 | Niva | VCPV | 19,83 | 11 | 0 | ||
2023/05/28 | Břevenec | BIOMAC HE | 20,07 | 8 | 3 | ||
2023/08/19 | Měrotín | ONL | 21,67 | 11 | 5 | ||
2023/05/07 | Bezděčí u Trvánky | BIOMAC HE | 21,72 | 8 | 3 | ||
2023/07/01 | Kožušany | ONL | NP | 24 | 0 | ||
2023/08/11 | Olešnice | ONL | NP | 21 | 0 | ||
2023/09/09 | Dolany | BIOMAC HE | NP | 19 | 0 | ||
2023/07/08 | Bílovice (PV) | ONL | NP | 16 | 0 | ||
2023/06/10 | Mladeč | BIOMAC HE | NP | 10 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
9. místo VCPV 201713. místo ONL 201715. místo VCPV 20186. místo ONL 20186. místo BIOMAC HE 20195. místo ONL 201913. místo BIOMAC HE 20202. místo VCPV 20218. místo ONL 202110. místo BIOMAC HE 202113. místo VCPV 202212. místo BIOMAC HE 20224. místo ONL 202212. místo VCPV 202317. místo BIOMAC HE 202312. místo ONL 2023
Hanácká extraliga
Tým: Cholina , nejlepěí čas: 20,07 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 6 počet výsledků: 2x
Hanácká extraliga
Tým: Cholina , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Hanácká extraliga
Tým: Cholina , nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Olomoucká noční liga
Tým: Cholina , nejlepěí čas: 18,44 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 26 počet výsledků: 6x
Velká cena prostějovska
Tým: Cholina , nejlepěí čas: 18,21 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 18 počet výsledků: 5x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2009/06/13 | Cholina, OL, | |
Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2023/05/13 | Vrchoslavice, Memoriál Vladimíra Novotného | 6 | |
2023/05/28 | Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B) | 3 | |
2023/06/10 | Mladeč, 3. kolo BIOMAC HE - Mladeč (3B) | 3 | |
2023/08/12 | Niva, Pohárová soutěž | 12 | |
2023/08/12 | Niva, Pohárová soutěž | 29 | |
2023/08/19 | Rozstání, Pohárová soutěž | 13 | |
2023/08/26 | Pěnčín, Pohárová soutěž | 17 | |
2023/09/16 | Soběsuky, Pohárová soutěž | 13 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře